web tv

Posted by admin in TV Hosting on 16 Kasım 2014 with Yorum

Canlı yayınlarınız uydudan alıp istediğiniz kalite ve stream formatında player embed koduyla web sitenize teslim edilir.

Canlı yayın için gerekli olan ve yüksek maliyet gerektiren , bilgisayar video encoder , video transcoder , uydu alıcısı , çanak anten, yüksek internet bağlantısı gibi cihaz kablo ve techızatlardan tamamen kurtulmanızı sağlayan en ekonomik Canlı Tv stream çözümüdür.
Canlı yayınlar sadece sizin berlirlediğiniz web sitelerde yayınlanır. Secure Link altyapısı ile içeriklerinizin başka sitelerde yayınlanmasına engel olunur. Böylelikle fazla stream ücretleri ödemediğiniz gibi web sitenizin online ziyaretci sayisinin artırarak yüksek oranda reklam geliri elde etmenizi sağlar.
Canlı yayınlarınız web sitenizdeki Flash Playerlar dışında iPhone , iPAD ,gibi iOS işletim sistemi destekleyen cihazlar ile tüm Android işletim sistemi destekleyen cihazlarda hızlı,akıcı ve kesintisiz bir şekilde izlenebilmekltedir.
Untitled-1

Tv Hosting Arıyorum

Posted by admin in TV Hosting on 23 Ekim 2014 with Yorum

Tv hosting arıyorum  , kesintisiz, sorunsuz tv hosting  ariyorsaniz dogru yerdesiniz..

10 GB internet hizina sahip sunularimizla  sorusuz  ve kesintisiz bir sekilde canli yayin yada video  paket yayini yapabilirsiniz.  Sunucularmizi  ucretsiz olarak test edebilirisniz.

http://www.canlitvhosting.com/wp-content/uploads/2013/03/iphone-canli-yayin2.png

Nikah Salonu Canli Yayin

Posted by admin in TV Hosting on 18 Haziran 2013 with Yorum

Belediye  nikah salonlari icin canli yayin sismlerimiz  mevcuttur,    iphone  , android  destekli  nikah salonu canli yayin hizmetleri icin lutfen daha detayli bilgi icin iletisime geciniz-

Nikah Salonu Canli Yayin Hizmetleri

nikah salonu kamera

Nikah Salonu Canli Yayin

en iyi tv hosting

Posted by admin in TV Hosting on 29 Mart 2013 with Yorum

en iyi tv hosting 10 gbit internet hizi ile kesintisiz hizmet sunmaktadir. tek bir enbed kodu ile , web , ve mobil telefonlara yayin yapabilir en iyi kalitede video stream yapabilirisniz.

en iyi kalitede tv stream hosting ariyorsaniz dogru yerdesiniz.

video-hosting

2013 Yeni TV Hostinglerimiz

Posted by admin in TV Hosting on 12 Mart 2013 with Yorum

012.03.2013 Yeni  Tv Hostinglerimiz hizmetinizde.

İnternet üzerinden Canli TV ve Video yayını yapmak için size özel TV Hosting Paketleri, Flash Media Server ve Wowza Sunucularimiz üzerinden sunduğumuz hizmetlerimizde aynı anda Realtime  görüntü ve ses aktarımı yapabilir, internetten üzerinden hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

TV Streaming Hosting Paketleri

Tv Hosting yayınlarımızı Flash Media Server üzerinden yapmakta, yayınları sizin tarafınızdan,  Web Tabanli flash ,   Media Ecoder , Iphone , android uygulamlari  ve Flash Media  Encoder ‘dan almaktayız.

fmle_wirecastvideo-hosting

 

 TV Hosting, internet üzerinden tv yayını, canlı tv yayını, streaming Server servislerimiz.

Stream yapılacak içeriğin telif, yayın, marka ve diğer tüm hakları hak sahiplerine ait olup, bu konuda yasal sorumluluk yayını yapan müşterimize aittir.

Skype Durumu

Back to Top

Follow us on Twitter to receive updates regarding network issues, discounts and more.
2015 © TV Hosting. Powered by Wordpress. Theme by Serifly.

The title of your home page You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here.